MaTRaX NeTWoRk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaTRaX NeTWoRk

MaTRaX NeTWoRk DESTEK PLATFORMU

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi

+3
SoRGuSuZ_GeNc
Praefectus
miqropcomodor
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi Empty
MesajKonu: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 2:47 pm

Merhaba,
Algida Network Server' ında Magelerin atakları düşürülmüş olduğu için bu videoyu çektim. İnadına Mage Team. 1.5 - 2 k vuran kulelere karşı tek parti ile NT yapmış bulunmaktayız. Videoda göreceksiniz serverdaki diğer humanlar kuleleri tuttuğumuz halde içeriye girmeye korkuyorlar anca 2-3 human girebiliyor. Bize karşı sizinde videolarınızı bekliyoruz...
miqropcomodor

miqropcomodor

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 3:33 pm

Hepinize tesekkurler sonunda guzel girdik ama ^^
Praefectus

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 3:39 pm

Heheheh on numara olms ama orda ben yoktum ne yazıkkı Sad
miqropcomodor

miqropcomodor

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 3:53 pm

Praefectus demiş ki:
bizede bu yakışırdı
SoRGuSuZ_GeNc

SoRGuSuZ_GeNc

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 3:55 pm

KANKA VİDEO SÜPER BENDE VaRıM, ÇünKü BeN De BiR Sağlıkçıyım Very Happy
https://www.facebook.com/SoRGuSuZ.GeNc
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 3:56 pm

Eywllh devamı gelecek ...
Praefectus

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 4:13 pm

miqropcomodor demiş ki:
Praefectus demiş ki:
bizede bu yakışırdı

Bende katıldım sıze tanımaya basladm sıze bundan daha ustunu yakısır Wink)
ismail0101

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 4:19 pm

Ready4Die Olarak ßende vardım a.q ama isimler hiç cıkmamış Yaf Sonuna keşke Delosu kazandıgımız resmi koyaydınız Very Happy
SheqeR6767

SheqeR6767

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyPerş. Tem. 15, 2010 9:18 pm

Aq sizde ya buda video mu bnde combo showvumu ceksem azınız acık kalır demekki Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyPerş. Tem. 15, 2010 10:17 pm

Smile Herhalde magelerle minor combo videosu çekemeyiz...
FatalArenA

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 1:38 pm

1.si 4 priest war adamlar yine yatıo 2.si keske sen cekmeseydın ınsanın goz sevkını bozuo. 2 de bi donuo 3.sü ise bu bi tanıdım fılmı deıl olesıne ot nın cıkısına nova atma olmus.Nt de sayılmaz.Ama neyse herkezın nt anlayısı farklıdır.16 Kişiye karşılık 5 kişi aldıgımız csw yıde hatırlatmak ısterım.Bizim Farkımız bu..Az kişiyiz ama öz oynarız...
miqropcomodor

miqropcomodor

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 9:48 pm

100 kisinin 10 kisi kesmesi trajedi 10 kisinin 100 kesmesi stratejidir

Bi kere Orda 5 kisi olabılırsın ama biz orda Diger Clanlarıda Kestık

ewet video biraz amator olabılır ama Bizimde Diger Clanlardan Farklı Olmasını Gosteriyor Karusların yandan girmesiyle butun humanların onden girmesi DAha Cok Guzel Bir Zevk Veriyor serwera
YiyosaKillMe

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptySalı Ağus. 03, 2010 2:15 pm

YiyosaKillMe

MesajKonu: Geri: Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi   Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi EmptySalı Ağus. 03, 2010 2:24 pm

yandan gırmek yada onden gırmek farklı degıldır.Yandan gırdıgın zaman tanklar gateye gıttıgı zaman on kapı tarafından 2 kuleyı ve arka kapı tarafından 2 kuleyıde alarak 6 7 kulye tank olurlar.Arka kapıan gırdıgınde ıse 4 kule.Gate'e kadar gırdıgın zaman yandan yada onden gırmenın bır onemı yoktur.Gate'de on ve arka kapıdakı kulelerde aktıf olur 6-7 kuleye tank olmus olursun.işte marifet budur.4 kuleye 4 priestle gırmek daha dogrusu gırmeye calısıp 13 kere olmektense yandan 2 kule ıle baslar 8 kuleye tank olurum dusuncesı daha saglamdır.İyi oyunlar

Miscellanous Clan' ı NT Gösterisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NeOlursaOLSUN [ Legendz ] Clan Pk Movie's